Release januari 2025

Iedere maand maken we een nieuwe pagina voor de release notes en zullen we die in de lopende maand bijwerken en aanvullen.

Deze maand is ie wat later dan jullie van ons gewend zijn maar we hebben weer een paar mooie nieuwe items en verbeteringen!

  • Diverse scherm & code fixes
  • Upgrade van diverse achterliggende libraries
  • Bij cursisten samenvoegen werden niet altijd de relaties ook omgehangen. Nu dus wel!
  • De mail automatisering (2) hield geen rekening met afwezige cursisten en zag die dus ook als gezakt (of geslaagd). Dit is nu toegevoegd.
  • De snelstart export krijgt nu ook netjes de kostenplaatscodes als die zijn ingevuld.
  • In klanten portaal zag een contactpersoon van een hoger gelegen bedrijf niet de cursussen gekoppeld aan onderliggende vestigigen/dochterbedrijven, hiervoor hebben we een aanpassing gedaan.
  • Indien een cursist via een portaal werdt ingeschreven op een cursus met een niet goed geconfigureerd e-learning kreeg je een onterechte foutmelding. Nu niet weer.

Benieuwd of Planaday bij jouw organisatie past?

Plan eenvoudig je cursussen in met locaties, materialen, automatiseringen & taken middels een wizard.

Neem contact op

Deel dit artikel!